gizzli-logo

 

 

Gizli müşteri ve müşteri deneyimi çalışmaları için özgün bir çözüm olarak, yüksek kaliteli saha, teknoloji ve içgörü hizmetlerini bir arada sunuyoruz.

Gizli müşteri çalışmalarına neden ihtiyacınız var?

İşletmeler, sadık müşterileri kadar güçlüdür. Yapılan tüm çalışmalar, yeni müşteri kazanmanın maliyetinin, her zaman sadık müşteriyi elde tutmaktan çok daha fazla olduğunu gösterir.

Peki öyleyse, müşterilerimizin sadakatini, hizmetlerimizden memnuniyetini nasıl ölçeriz?

Tabii ki onların yaşadığı deneyimi gözlemleyerek! Gizli müşteri çalışmaları, işte size tam da bu deneyimi sunar – hem de gerçek müşterilerin gözünden.

Masabaşında yapılan hizmet standartları acaba gerçek yaşam koşullarında ne kadar uygulanabiliyor? Yoğun bir günde, mağazanıza onlarca kişi girerken, acaba standartlarınıza riayet ediliyor mu?
Hangi çalışanlarınız daha titiz, hangileri bu standartları içselleştirmemiş?

İşte size kalite ve müşteri hizmetleri standartlarınızı gözden geçirmek için bulunmaz bir fırsat.

 

Satışlarını arttırmayı kim istemez ki? Sepet ortalamalarının her geçen gün rekabete daha açık olduğu, kar marjlarının düştüğü bu zor koşullarda. Çapraz satışlara veya daha etkin stok dönüşümüne her geçen gün daha fazla ihtiyaç duymaktayız.

Veri tablolarıyla, raporlarla koyduğunuz hedefler, sahada karşılık bulmazsa, satış fırsatlarınız çöpe gidebilir – rekabetin gerisinde kalabilirsiniz.

Peki mağaza personeliniz, müşterilerinize yeni ürünlerinizi içtenlikle tanıtıyor mu? Ürün portföyünüzün tam olarak doğru miksini sunabiliyor mu? İşte size bunu öğrenme fırsatı! İlk gözden görün-anlayın-dönüştürün!

Bizi farklı yapan ne?

Yüksek kaliteli saha, teknoloji entegrasyonu tam veri toplama ve raporlama desteği

gizli müşteri rapor

Paydaş yönetimi ve memnuniyet-sadakat çalışmalarında uzmanlığımıza güveniyoruz

Deneyimli araştırma danışmanlarımız ve kendi içimizdeki denetçi havuzumuzla, hızlı, ekonomik ve pratik gizli müşteri ve müşteri deneyimi projeleriniz için desteğe hazırız

0
Denetçi
0
Şehir
0
Sektör

Daha fazla ayrıntı ve işbirliği önerileriniz için

Bize Ulaşın
Gizzli İçin Tıklayın