Büyük Veri, Bizimle Gizem Değil

Türkiye’nin en büyük holdinglerinden biri ile yapmış olduğumuz işbirliği sayesinde, hedef kitlenize ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak için, 15 milyonu aşkın üyeye sahip, izinli pazarlama veritabanlarını kullanıyoruz. Potansiyel müşterilerinizi birçok değişken kullanarak tanımlıyor ve SMS, telefon araması veya eposta ile mesajınızı onlara iletiyoruz. 

GSM operatörleri gibi diğer hizmet sağlayıcılarından farkımız, sadece demografik değişkenlere göre değil (yaş, cinsiyet, lokasyon gibi), güncel harcama ve satın alım bilgilerine göre de hedefleme yapabilmemiz. 

Izinli pazarlama veritabanına ait üyeler, kullandıkları sadakat kartı yardımıyla, 20’nin üzerindeki mağazada yaptıkları harcamalarla eşlenebiliyor. Böylece, süpermarketlerden, fast food zincirlerine, otomobil satıcılarından bebek mağazalarındaki alışverişlere kadar, birçok ürün ve hizmetin gerçek alıcıları hedeflenebiliyor. Hedef kitle tanımlaması sadece sizin hayal gücünüz ile sınırlı, yaptığımız veritabanı yönetimi ve madenciliği ile sınırsız değişkende gönderim yapabiliyoruz.  

İlgili Ürünlerimiz

Veritabanı yönetim hizmetleri hakkında daha fazla bilgi ve talepleriniz için bize ulaşın

BİZE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ