95directlogo

İzinli pazarlama ve reklam araçları:

Büyük veri bizimle gizem değil!

 

İzinli Pazarlama

Izinli pazarlama ve reklam, pazarlamaya yönelik bilgileri almaya önceden istekli olmuş müşterilere, ürün ve hizmetlerin tanıtımlarının iletilmesi anlamına gelir. Izinli pazarlamaya örnek olarak, tüketicilerin internet sitelerine yaptıkları bülten abonelikleri verilebilir.

İzinli pazarlama ve reklam, diğer iletişim türlerine göre çok daha etkilidir çünkü birincisi müşterinin algısı çok daha açıktır, böylece iletilmek istenen mesaj daha iyi ulaştırılır, ikincisi daha ekonomiktir, çünkü doğrudan hedef kitleye iletim şansı vardır, boşa harcama yapılmaz.

Doğrudan Pazarlama & Reklam

Türkiye’nin en büyük holdinglerinden biri ile yapmış olduğumuz işbirliği sayesinde, hedef kitlenize ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak için, izinli pazarlama veritabanlarını kullanıyoruz. Potansiyel müşterilerinizi birçok değişken kullanarak tanımlıyor ve SMS, telefon araması veya eposta ile mesajınızı onlara iletiyoruz.

GSM operatörleri gibi diğer hizmet sağlayıcılarından farkımız, sadece demografik değişkenlere göre değil (yaş, cinsiyet, lokasyon gibi), güncel harcama ve satın alım bilgilerine göre de hedefleme yapabilmemiz. Izinli pazarlama veritabanına ait üyeler, kullandıkları sadakat kartı yardımıyla, 20’nin üzerindeki mağazada yaptıkları harcamalarla eşlenebiliyor. Böylece, süpermarketlerden, fast food zincirlerine, otomobil satıcılarından bebek mağazalarındaki alışverişlere kadar, birçok ürün ve hizmetin gerçek alıcıları hedeflenebiliyor. Hedef kitle tanımlaması sadece sizin hayal gücünüz ile sınırlı, yaptığımız veri madenciliği ile sınırsız değişkende gönderim yapabiliyoruz.

Toplu Eposta ve Kampanya Gönderim Çözümleri 

Dünyanın en büyük hizmet sağlayıcısı olan Mailchimp ile sağladığımız anlaşma gereğince, Türkiye’deki müşterilere ürün ve hizmetlerini pazarlama hakkına kavuştuk. 

Hergün 600 milyondan fazla eposta gönderimi yapan, dünya çapında 8 milyondan fazla müşteriye sahip Mailchimp ürünlerini müşterilerimize sunabiliyor olmaktan gurur duyuyor ve yüksek teknoloji ürünü ve etkin kampanya çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz.   

Kolay kullanımlı altyapısı ve göz alıcı dizaynlara sahip kampanya arayüzleri, sektörün en iyi gizlilik ve istenmeyen posta koruması sistemleri ile desteklenmektedir. Ayrıca, detaylı raporlama ve analiz seçenekleri ile, kampanyanızın etkinliğini de kolayca ölçebilirsiniz.

Daha fazla ayrıntı ve işbirliği önerileriniz için

Bize Ulaşın