pollaturca-online-panel-transparent

 

Internet üzerinden araştırma yapmak için müşterilerimize paneller sağlıyoruz; hem saha, hem de tam hizmet projeleri için.

Online anket ve araştırma ihtiyaçlarınız için güvenilir bir iş ortağı mı arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz: Pollaturca!

Online araştırmaları nasıl yapıyorsunuz?

Turkiye online evrenini temsil etmek üzere, 1.500.000’den fazla panelistten oluşan online araştırma ve veri toplama platformumuzla hizmetinizdeyiz.

Panelimiz, işbirliği yaptığımız uluslararası  ortağımızın da desteğiyle, ESOMAR ve ISO gereksinimlerine uygun olarak kurulmuş, double-opt in sistemiyle yönetilmektedir.

Online araştırma ihtiyaçlarınız için paylaşımlı panelimizi kullanabileceğiniz gibi, kendi veritabanınızı da oluşturarak, projelerinizi yürütebilirsiniz. Dilerseniz kapalı, yani sadece size özel araştırma platformları oluşturabileceğimiz gibi, dilerseniz gelir paylaşımı modeliyle, veritabanınızdan gelir kazanabilirsiniz.

Dünyanın 100’den fazla ülkesinden online araştırma projesi alan panelimiz, güncelliğini ve gerekli panelist katılımını sürekli olarak sağlıklı tutmaktadır. 

Hangi araştırmalar yapılabilir?

Standart araştırma yöntemleriyle yapmaya alıştığınız neredeyse tüm araştırmalarınız, online olarak da yapılabilmektedir. Hızlı geri dönüş, ekonomik araştırma maliyeti ve yüksek kaliteli veri kontrolü sayesinde, araştırmanın operasyonel yüküyle değil, stratejik yönüyle daha fazla zaman geçirirsiniz.

Online yaptığımız araştırma projelerine örnek olarak reklam testleri, konsept testleri, tutum ve kullanım araştırmaları, müşteri ve çalışan memnuniyeti araştırmaları, fiyatlama çalışmaları, conjoint analizleri, marka ve reklam takip çalışmaları verilebilir.

Sadece araştırma verenler ve araştırma firmaları değil, üniversiteler, reklam ajansları, medya planlama firmaları ve dünyanın dört tarafından think-tank kuruluşları müşterilerimiz arasında.

Daha fazla ayrıntı ve işbirliği önerileriniz için

Bize Ulaşın
Pollaturca.com İçin Tıklayın